شما در این مقاله با شرکت هایک ویژن و بازار داغ دوربین های تقلبی در ایران آشنا می شوید.
  • شرکت هایک ویژن
  • ویژگی های دوربین های هایک ویژن
  • دوربین های تقلبی در بازار ایران

شرکت هایک ویژن

یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید تجهیزات حفاظتی در دنیا، شرکت چینی هایک ویژن است. تخصص اصلی هایک ویژن تولید تجهیزات مرتبط با نظارت تصویری( دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته) می باشد. شرکت هایک ویژن از سال ۲۰۰۱ کار خود را شروع کرد و پس از ۱۵ سال توانسته است بخش بزرگی از سهم بازار جهانی در زمینه تجهیزات حفاظتی را از آن خود کند.

هدف فعلی هایک ویژن در راستای افزایش کیفیت محصولات و بالابردن کیفیت تولیدیشان می باشد. به طوری که امکان دسترسی مشتریان به محصولات باکیفیت و قیمتی مناسب را فراهمی می کند. هایک ویژن همچنین در دوسال اخیر تلاش کرده است در بازرهای مرتبط با سیستم های حفاظتی مانند تجهیزات کنترل تردد، حفاظت مستقیم، اعلام حریق و … هم فعالیت خود را گسترش دهد. در حال حاضر هایک ویژن تنها برندی در ایران است که به صورت مشترک در پروژه های کوچک( خانه ها، واحد های اداری و تجاری کوچک و … ) و پروژه های بسیار بزرگ مثل پالایشگاه ها، کارخانه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل قیمت مناسب و اقتصادی هایک ویژن و کیفیت و استانداردهایی که دارد مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است.

هایک ویژن در سال های گذشته همواره در لیست بهترین و پرفروش ترین برندهای فعال در زمینه تولید سیستم های دوربین مداربسته بوده است. بر طبق گزارشات ارائه شده در نیمه اول سال ۲۰۱۸ میلادی میزان سود حاصل از فروش تجهیزات نظارتی و امنیتی این شرکت ۲۶.۹۲ رشد داشته است. همچنین سهم بسیار زیادی از بازار دوربین مداربسته در دنیا را به خود اختصاص داده است. حجم تولید دوربین های هایک ویژن هم در زمینه تولید تجهیزات دوربین مداربسته بی رقیب است.

تولید بی رقیب روزانه

این شرکت با تولید روزانه بیش از ۲۰۰ هزار دوربین و بالغ بر ۳۰۰۰۰ هزار دستگاه ضبط کننده دارای رکورد بالاترین میزان تولید دوربین مداربسته در کل دنیا می باشد. جالب است بدانید فقط حدود ۷۰۰ هزار عدد سالانه وارد بازار ایران می شود. همچنین شرکت هایک ویژن با بیش از چهل هزار کارشناس نصب و پخش کننده این محصولات به طور مداوم مشارکت دارد.

شما می توانید در ادامه مقاله چگونگی تشخیص دوربین های تقلبی از دوربین های اصلی را مطالعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید