قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت دوبرنا  به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت دوبرنا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت دوبرنا از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت دوبرنا  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت دوبرنا  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 • قوانین رعایت حریم شخصی

سوابق خرید و مشخصات پروفایل شما در سایت فروشگاهی دوبرنا کاملا محفوظ بوده و این اطلاعات در اختیار هیچ مجموعه ای خارج از فروشگاه دوبرنا قرار نخواهد گرفت. همچنین در سایت فروشگاهی دوبرنا هیچگونه اطلاعات و مشخصاتی از کاربران به صورت غیر مستقیم ذخیره و غیر آشکار جمع آوری نمیشود

 • نحوه پرداخت وجه

پرداخت وجه در فروشگاه دوبرنا به چهار روش زیر قابل انجام میباشد.

 1. درگاه پرداخت بهپرداخت ملت
 2. درگاه پرداخت Pay.ir
 3. کارت به کارت کردن
 4. پرداخت در محل

این روش ها کاملا ایمن بوده و بر بستر شبکه بانکی کشور اجرا میشود و هیچگونه امکان سواستفاده وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است  پرداخت در “درگاه پرداخت Pay.ir” داری یک درصد کارمزد تا سقف ۷ هزار تومان میباشد، بنابراین ترجیحا از درگاه “بانک ملت” استفاده بفرمایین(این مورد در صفحه پرداخت نیز اشاره شده است) همچنین شیوه “پرداخت در محل” صرفا برای مشتریان شهر شیراز قابل انتخاب میباشد که این مورد در هنگام انتخاب شیوه  پرداخت اعلام شده است.

 • مدت زمان تحویل کالا

پس از نهایی شدن فرآیند خرید توسط مشتریان، بلافاصله فرآیند پردازش و ارسال سفارش در فروشگاه دوبرنا انجام خواهد شد. اما مدت زمان تحویل کالا با توجه به متغیر هایی همچون بعد مسافت ، شیوه ارسال ، نوع کالا مورد نظر و … متغیر خواهد بود. این زمان قالبا عددی بین ۱ ساعت تا ۷۲ ساعت میباشد.اما با توجه به موارد نادر استثنا نمی توان زمان مشخصی را برای همه ارسال ها تعیین نمود. مشتریان گرامی با توجه به نوع سفارش و آدرس مقصد می توانند پیش از نهایی شدن فرآیند خرید در تماس با پشتیبانی سایت، از برآورد زمان دقیق تحویل مطمئن شوند.

 • نحوه شیوه حمل

فروشگاه اینترنتی دوبرنا صرفا از مبادی رسمی ارسال کالا، همچون شرکت ملی پست ایران و یا مجموعه های شناخته شده ای همچون تیپاکس و باربری های معتبر دارای مجوز و ….  ارسال کالا انجام خواهد داشت. انتخاب برخی از شیوه های اشاره شده در فوق، در صفحه پرداخت توسط مشتری انجام میشود که مبنای محاسبه هزینه ارسال خواهد بود. فروشگاه دوبرنا همواره تلاش میکند در ارسال ،اولویت با شیوه انتخابی مشتریان باشد مگر در مواردی که به هر دلیل این امکان میسر نباشد. ما در فروشگاه دوبرنا، سریع ترین و ایمن ترین شیوه ارسال را انتخاب خواهیم کرد و حتی الامکان شیوه انتخابی مشتری در اولویت خواهد بود.

 • نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

مخاطبین فروشگاه اینترنتی دوبرنا در هر مرحله از فرآیند  بررسی و خرید محصول و پس از ارسال و تحویل آن ، میتوانند بدون هیچ محدودیتی  از طریق های اعلام شده در صفحه “تماس با ما” از خدمات پشتیبانی استفاده نمایند. این خدمات و پشتیبانی شامل تمام موارد اشاره شده در صفحه “قوانین سایت” و همچنین خدمات مرتبط با حقوق مصرف کننده میباشد. کارشناسان ما مشتاقانه امور خرید شما را پاسخگو خواهند بود. همچنین در مواردی که کالا دارای کارت گارانتی و خدمات پس از فروش باشد ، به راحتی میتوانید مستقیما از شرکت تولید کننده و یا وارد کننده آن کالا، خدمات پشتیبانی دریافت نمایید.

 • روند مرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات

تمامی کالا های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی دوبرنا قابل مرجوع شدن میباشند و در صورت تمایل مشتریان، بدون کسر هیچ هزینه ای کالا فروخته شده، مرجوع میشود. با توجه به تنوع بالا محصولات فروشگاه و مواردی همچون باز شدن پلمپ در برخی از محصولات و یا مشکلات ایجاد شده در استفاده اولیه و … لازم است پیش از مرجوع کردن کالا از طریق تماس با پشتیبانی سایت، روند مرجوعی هر کالا را با کارشناسان ما مورد بررسی قرار دهید.

 • روند استرداد وجه

تمامی هزینه خود کالا مرجوعی از طریق شبکه بانکی و در صورت امکان به همان حساب مبدا استرداد میشود. هزینه های ارسال و عودت کالا در موارد مرجوعی، لزوما به عهده فروشگاه اینترنتی دوبرنا نمیباشد اما در اکثر موارد این هزینه ها در روند استرداد وجه محاسبه میشود.

 • ساعات پاسخگویی

فروشگاه اینترنتی دوبرنا در روزهای کاری از ساعت ۹ الی ۲۱ از طریق شماره های زیر پاسخگوی مخاطبان خود خواهد بود.

۰۷۱-۳۸۲۰۶۶۱۶

۰۷۱-۳۸۲۰۶۵۶۰

۰۹۰۱-۸۱۵۶۵۶۰

۰۹۰۱-۸۲۵۶۵۶۰

۰۹۰۱-۸۳۵۶۵۶۰

۰۹۰۱-۸۴۵۶۵۶۰

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.